Biz Kimiz?

Değişimi yaşayan ticari faaliyetlerin en önemli dijitalleşme adımını oluşturan web yazılım ve tasarım ihtiyaçlarını çağın gereklerine uygun olarak karşılayan dinamik, hayalperest ve işini aşkla yapan bir ekip. 2009’da başlayan yolculuk, kısa zamanda büyür, gelişir ve bugünkü rakipsiz halini alır.

Yüzlerce e-ticaret, kurumsal ve portal site projeleri “S Web Tasarım” imzası taşır.

  • İlkeli tasarım inancı
  • Birinci sınıf tasarım trendleri
  • Kullanıcı deneyimi
12 Yıl içerisinde
Yüzlerce başarılı proje.
Akıllı Sistemlerle Akıllıca Yol Alın

Her Tasarım Fikirle Doğar

S Web Tasarım, ilkeli tasarım inancı ile hareket ederek web site çalışmalarını titizlikle projelendirir. Birinci sınıf tasarım trendleri, kullanıcı deneyimi, web teknolojisi alanındaki son yenilikler dikkate alınır ve web site çalışmalarına profesyonel bir yön verilir.

Tasarım Guruları!

Fikirler Tecrübeyle Buluşur

Yazalım, tasarım, metin yazarı, SEO uzmanlarından oluşan ekiple proje öncesi beyin fırtınası çalışmasına önem verilir. Sektördeki rakipler analiz edilir, sektörle özdeşleşen semboller belirlenir, kurumsal kimlikle ilgili faktörler hesap edilerek en doğru tasarım çalışma planı hazırlanır. İyi plan iyi tasarım!

S Web Tasarım tarafından olgunlaşan tasarım planı aşamasından sonraki süreç heyecan verici, soluk kesici, eğlendirici ve yaratıcı değerlerle sürdürülür. Bir sanat eserinin doğuşuna tanıklık edilen sürecin en başından sonuna kadar müşterilerle temas halinde kalınır.

Web tasarım ve teknoloji ilkelerine bağlı kalınarak geliştirilen site projeleri SEO dostu yapısı, her ekrana uyumlu responsive özelliği, gelişmiş altyapı sistemi, kolay kullanılabilir yönetim paneli ile müşterilere teslim edilir.

0
+
Başarılı Proje
0
+
Yıllık Tecrübe
ÜCRETSİZ DEMO TALEBİNDE BULUNUN

Bizimle İletişime Geçin

Size özel bir plan ile yeni başlangıçlar yapalım